ЗА НАС

извршување на квалитетот на најдобрите

Шенжен Deruilong Гледајте бендови Company Limited е основана во 2004 година, се наоѓа во Longgang, Шенжен, Кина. Специјални во продукции на кожа часовник ремени, цврст stailess челик метал бендови, од не'рѓосувачки челик мрежа бендови, Пу ремени и силиконски ленти.

Ние правиме се everhting им понудиме на нашите клиенти со најдобра услуга, најдобрите производи и најконкурентна цена. Значи ние се извезуваат во Блискиот Исток, Јужна Америка, Европа и САД

ПРОИЗВОДИ

Ние правиме се everhting им понудиме на нашите клиенти со најдобра услуга,
најдобрите производи и најконкурентна цена.