RRETH NESH

ndjekja e cilësisë më të mirë

Shenzhen Deruilong Shikoj bende Company Limited është themeluar në vitin 2004, e vendosur në Longgang, Shenzhen të Kinës. Të veçantë në prodhime e shiritat shikojnë lëkure, të ngurta çeliku stailess bandat metalike, Stainless steel rrjetë banda, shiritat UP dhe shiritat silic.

Ne jemi duke bërë everhting për të ofruar klientëve tanë me shërbimin më të mirë, produktet më të mira dhe çmim më konkurrues. Pra, ne eksportuar në Mid-lindje, Amerikën e Jugut, Evropë dhe SHBA

PRODUKTET

Ne jemi duke bërë everhting për të ofruar klientëve tanë me shërbimin më të mirë,
produktet më të mira dhe çmim më konkurrues.